The Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE CLUB
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sitter... ko kome

Ići dole 
+3
brainbug
matzzz
Zooro
7 posters
AutorPoruka
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeSre Jan 21, 2009 12:37 am

Ovde cemo se javljati za sittere.
Znaci kome treba siter moze da se oglasi na ovoj temi. Svako ko nadje sitera na svom profilu mora da napise ko mu je siter. Primer mozete videti na mom profilu.
Savet: bolje da nadjete sitera nego da pocrvenite. cherry
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 10:34 pm

jaoj brate...
lezhim ja u bolnici, i ne smem da ustajem, i nerviram se, nemam nichiji broj telefona da ga pitam da mi bude siter, sve sam mislila da cete da me izbacite iz saveza!!!!

tek sam danas uspela da dodjem do kompa da se konektujem!!!
strashno!
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 11:51 pm

Zato uzmes nekoga za sitera i najavis se kad ces odsustvovati, ili cak i ne moras. Kad tvoj siter vidi da si pozutila automatski ulazi u tvoj nalog i igra umesto tebe dok ne dodjes.
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimePet Jan 23, 2009 12:24 am

kako sam mogla da najavim, stalo mi srce na sred ulice, radili mi reanimaciju, jedva sam prezhivela...
svashta....
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimePet Jan 23, 2009 1:22 am

idi u kurac.... Shocked Shocked affraid affraid affraid


pa sta ti bi? Question
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 3:40 pm

Ovo vazi samo za one clanove koji povremeno (ili cesto) pozute.

Ljudi javite da vam treba siter, svako iz saveza ce pristati da vam cuva nalog dok niste tu, javite samo vreme kada niste tu da cuvar zna kad da ulazi u vas nalog. Tuzno je gledati kad neki bezvezni igraci sa nekih 200-300 populacije farmaju nase iz saveza.
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
morffeus

morffeus


Broj poruka : 68
Datum upisa : 04.02.2009
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 6:25 pm

Hitno mi treba siter!!! Ovaj sneg mi je zeznuo telefon i ne mogu da se kacim na net!! Do kada ce da traje nemam pojma! Ako neko moze da mi bude siter samo dok se ovo ne sredi!?Ovo inace pisem od drugarice Smile
Ko je zainteresovan neka mi posalje poruku pa da ga upisem!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sumadijadogs.com
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 7:08 pm

ja cu da ti budem, ako treba
mozhesh da mi platish, a i ne morash Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimePet Feb 13, 2009 3:03 am

bas se pitam ko ce morfeusu da bude sitter kad matz trazi meni da joj budem sitter sutra O.o
Zajebato nema sta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimePet Feb 13, 2009 5:52 am

nasho je morfeus sittera, a ja nisam znala da moram za BG, chisto da znash Smile
da nije nasho, ja bih uletela egde gde ima wireless pa bih obavila shta treba.
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimePet Feb 13, 2009 10:20 pm

e bolje bi ti bilo da nadjes neki wireless da se nakacis na svoj nalog jer ti polako ali sigurno unistavam selo Very Happy muhahaha

To da bude za nauk svima da ne traze od mene da im budem sitter Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 8:34 pm

Ovako, od sutra 19.feb svi moraju na svoj profil (idete PROFIL, pa IZMENI PROFIL) da napisu nick svog sitera, sto znaci da ga moraju naci. Ko ima sitera neka vec upise njegovo ime a ko nema neka se na ovoj temi oglasi i neka sebi nadje.
Provericu vase profile 19.feb posle 20h, ko ne bude imao sitera dobice opomenu preko privatne poruke i preko ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
Pimpdude




Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.02.2009

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 2:52 am

Pozdrav svima. .. Ako ima neko volje,i vremena,bio bi mi potreban siter .. .Kod mene jos nema puno posla,pa neka se javi neko. . . Hvala unapred. .
Nazad na vrh Ići dole
morffeus

morffeus


Broj poruka : 68
Datum upisa : 04.02.2009
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 7:07 am

Ja imam 2 sitera! Macak u cizmama i matz!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sumadijadogs.com
Zverko

Zverko


Broj poruka : 23
Datum upisa : 09.01.2009
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 3:10 pm

Evo ja cu ti biti siter,naravno ako hoces. Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 6:56 pm

Hocu ja josh 1 sitera...onaj bagowani(u dupence ga ebem) nikad se neseti da se uloguje na moj acc... :S I to ti je naj ortak...puuu !!!Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zverko

Zverko


Broj poruka : 23
Datum upisa : 09.01.2009
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 7:51 pm

pa ako se nebojis za selo ja cu ti biti,bislim da mozes za dve osobe da budes siter,hmmm pa ako hooooces? Very Happy confused Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 9:27 pm

Zasto da ne... Smile)) btw. na poslu sam od 5 ujutru do 4-5 poslepodne...pa ti kad budes mogla,imala wremena baci pogled... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Pimpdude




Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.02.2009

Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 8:00 pm

Od ponedeljka,necu imati redovan pristup netu pa ako neko ima vremena za situvanje,neka mi se javi. . .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sitter... ko kome Empty
PočaljiNaslov: Re: Sitter... ko kome   Sitter... ko kome Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sitter... ko kome
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Club :: Vaša 1° kategorija :: The Club-
Skoči na: