The Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE CLUB
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predstavljanje novih clanova.

Ići dole 
+17
denkical
Dalile
morffeus
Darkelf
Mrning
Octavian
paki
jurisicd
Macak u cizmama
Sone85
Diverzant
danko-novoselac
matzzz
dominguez
brainbug
Zverko
Zooro
21 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePon Jan 05, 2009 12:33 am

Molimo vas da se predstavite.
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
Zverko

Zverko


Broj poruka : 23
Datum upisa : 09.01.2009
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 9:25 pm

Cao ja sam Vedrana. 84 sam godiste. Zivim i radim u Novom Sadu.
Toliko za sada.
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 3:55 pm

cao ... Milan .... '85 .... student VETS-a... Crepaja mesto kod Panceva... i tako to na tu temu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 9:05 pm

Vidi mene, ja trazim da se vi predstavite a ja se jos nisam predstavio. Zovem se Zoran, 82-go sam godiste. Zivim u Novom Sadu. Radim u jednom salonu namestaja kao komercijalni tehnicar (Reklamacije i montaze). U slobodno vreme sam na comp-u ( internet, muzika, filmovi).


Poslednji izmenio Zooro dana Ned Jan 18, 2009 5:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
Gost
Gost




Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 3:13 pm

Oi.... ja sam Gavra, i 91' sam. Zivim u Subotici, i igre su pored filmova moj hobi.... pa za sada neznam vise sta da kazem.... zato pozzz
Nazad na vrh Ići dole
dominguez

dominguez


Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.01.2009

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 12:04 pm

Zooro ::
Molimo vas da se predstavite.
lol! cao ja sam ACa iz Uba sam mesto izmedju Valjeva i Obrenovca ,,, to je za pocetak dovoljno
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 6:18 pm

holla!!!

ja sam Ivana, iz Kraljeva sam... nemam bash neko iskustvo u ovoj igri, ali se snalazim za sada...
obzirom na to da mi se svidja cela ova pricha, verujem da ce moje drago charobno selo da nepreduje Smile

shta josh da kazhem...imam 22 godine, bavim se montazhom i imam svoju TV produkciju ...

pozzz!!!
Nazad na vrh Ići dole
danko-novoselac




Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.01.2009
Godina : 43

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 8:33 pm

cao svima,ja sam danko,81 godiste sam...zivim i radim u Nemackoj ,toliko od mene za ovaj put...kume moj ziveli
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 8:42 pm

e, Danko, da si ti nama zhiv i zdrav Wink
Nazad na vrh Ići dole
Diverzant




Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.01.2009

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePon Jan 19, 2009 1:53 am

Znaci predstavljanje... tongue


Radomir, zovu me Ratko...


Iz Beograda sam, 1991. godiste i tako...


Igram Ogame pored ovoga... Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sone85




Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.01.2009

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 5:03 pm

lol! Ja sam Nenad 1985. godiste, iz Novog Pazara sam.....
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePet Jan 23, 2009 12:30 am

Ćao svima,

evo i ja sam se priključio.

Zovem se Dušan 68 godište (nisam pogrešio 40 godina), živim u Zemunu, radim u Beogradu ...i i i i i i... igram se kad mogu. bounce

Toliko za sada.
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePet Jan 23, 2009 1:17 am

a uuu macak al nam ti izvlacis prosek sad zbog tebe cela alijansa izgleda iskusnije Smile Bez obzira,primetio sam da je vecina nas preslo 2 banke,samim tim cela alijansa izgleda ozbiljnije i verujem da cemo se svi lepo sloziti.... dobro nam dosao!
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePet Jan 23, 2009 1:31 am

Prosek nam je 27 godina u savezu. (racunao sam samo 12 igraca koji su postavili godiste)
Ma ima da budemo TRAVIAN SILA. cheers bounce Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePet Jan 23, 2009 3:18 am

Hvala na dobrodošlici, ja volim da kažem da sam ko dva od dvadeset godina ali za sad to važi samo kad je moj struk u pitanju Cool
Nazad na vrh Ići dole
jurisicd

jurisicd


Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 70
Lokacija : Beograd

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePet Jan 23, 2009 10:35 am

Ajde ja da nam dignem prosek.Imam 54 godine,iz Beograda sam i svidela mi se ova igra, pa koristim svaku priliku kad nisam na poslu i kad uspem da ugrabim kompjuter od cerke da se malo zabavim.
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePet Jan 23, 2009 10:45 am

Izeš ga ti si i mene zezno Smile, ako se javi još neko u momačkim godinama možemo da napravimo krilo 40+ Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 1:15 am

bounce

Ja sam Aleksandar '79, iz Beograda. Bavim se privatnim biznisom. Nickname odvde mi je Helenicus. Inspiracija mi je bila moja slatka cerkica Helena koja ima 8 meseci.

pozz..
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 1:18 am

Aha... znaci cerkica igra a ti samo tipkas tastaturu i klikas mis? Very Happy Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 2:48 am

alo bre veterani,penzioneri,osecam se ko da imam 5 godina pored vas!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 4:18 pm

Pa pozuri. Pa i ti da budes veteran. Very Happy

Ovako izgledamo ozbiljnije i prosek nam je veci.
Nazad na vrh Ići dole
paki




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.01.2009
Godina : 48
Lokacija : Zemun

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 9:50 pm

Pozdrav,ja sam Paun,75 sam godiste iz Zemuna sam. Ne tolerisem autoritete pa zato ne cackajte me previse sa naredjenjima,ovde smo da se zezamo,a tim u koji ja udjem mora i da pobedi!Zato ne gubimo vreme drugi savezi vredno rade da nas uniste Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 12:39 am

paki ::
Pozdrav,ja sam Paun,75 sam godiste iz Zemuna sam. Ne tolerisem autoritete pa zato ne cackajte me previse sa naredjenjima,ovde smo da se zezamo,a tim u koji ja udjem mora i da pobedi!Zato ne gubimo vreme drugi savezi vredno rade da nas uniste Very Happy

Ja ovaj savez nisam ni osnovao zato da bi ja ili bilo ko naredjivao, naprotiv. Pogledo sam 4um-e drugih saveza i video svakakve naredbe u smislu (sutra obavezno saljite resurse jer mi vojska nema sta da jede) ili (podizem ambasadu, dosta sam ja trosio resurse, SALJITE). Toga ovde nece biti.
Zato sam u pravilima i zakonima napisao da ce senat o svemu odlucivati tj. prvih deset na spisku.
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 1:59 am

oh maj gad...
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitimePon Jan 26, 2009 7:50 pm

ladno sam se zeznula, i poslala rese nekom drugom...
pa sam poalala polse kome treba...

genije od devojke...
trebala sam prvo da se naspavam dobro...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predstavljanje novih clanova. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje novih clanova.   Predstavljanje novih clanova. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavljanje novih clanova.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Club :: Vaša 1° kategorija :: The Club-
Skoči na: