The Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE CLUB
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
morffeus

morffeus


Broj poruka : 68
Datum upisa : 04.02.2009
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimePet Feb 06, 2009 6:57 pm

Imam jedan predlog pa da se konsultujem sa vama! Posto smo uglavnom svi na +\- koordinatama osim 4 igraca,sta mislite da se organizuje zajednicko pravljenje def vojske. S'tim sto bi morali da nadjemo negde napustenu dolinu koja samo proizvodi zito i da se u nju salju resursi i def vojska!! Resursi za sto brzu izgradnju njiva,a vojska da bude tu da ne trosi zito na drugom mestu. Ovo selo bi bilo nesto kao kasarna! U njemu bi se gradio samo silos, skladiste i sklonista. I Naravno ako ga napravi gal,postavljac zamki,koji bi se unapredio sto vise da u eventualnom napadu na to selo ublazi sam napad sto je vise moguce!Takodje bi morali i da se salju rese kod nekoga da sto pre napravi 2 selo,tj u toj dolini!! Ako bi svako slao dnevno za 2 vojnika,za kratko vreme bi imali solidnu vojsku za sacekuse kada pocnu nekoga da farmaju!! Ili da celu ovu akciju ostavimo za rs2,a ovde kako nam bude!? Sta mislite o ovome?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sumadijadogs.com
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimePet Feb 06, 2009 7:49 pm

ja sam za to da se dobro pripremimo za rs 2, a mozhemo i ovde da se igramo i borimo do kraja...

nego, ja bih (pre svega) da se opomenu igrachi koji imaju zhute tachke...
poslacu im ja poruke.
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimePet Feb 06, 2009 8:45 pm

Generalno ideja nije loša ali u ovoj fazi igre slabo primenljiva. Na tri polja od mene je tip koji može da u svakom tenutku pošalje 500 galskih vitezova a da ne trepne. Nije ni naročito jak iako ima 18 sela tako da to nije napad koji bi išao na crop 15 ili 9 a za izgraditi takvo selo potrebno je da bar dva jaka sela rade na tome. Nisam siguran da bi to uspeli da uradimo. Ako uspem ja ću većeras već pokrenuti izgradnju drugog sela ali i za normalno selo će biti povuci potegni. Našao sam parče mape sa dva crop15 i dva crop9 polja a da nema nikog u okolini (mislim baš nikog) ali mislim da ni čak kao ceo savez nemamo snage da ta polja obslužimo (sve što se gradi, gradi se od resa koje se donose). Za ilustraciju, za nadogradnju njive sa 8. na 9. lvl potrebno je oko 15000 resa. Da bi se to transportovalo potrebno je 20 galskih trgovaca što je ujedno i maksimum koliko neko može imati. Drugi problem je što bi tada ta vojska nekom bila blizu a nekom daleko tako da često nebi bila funkcionalna. Sa vojskom raspoređenom po selima nema tako koncentrisane snage ali uvek ima par komšija na razdaljini do sat vremena koji mogu da pošalju vojsku. I treći problem šta kada ni igrač čije je to selo ni neki od njegovih sitera nisu on-line. U toj kombinaciji bi se morala organizovati dežurstva. Sve u svemu nije loša ideja i možda bi se mogla realizovati na rs2 ali ovde ne vidim realnu šansu za uspešnu realizaciju. Sad
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimePet Feb 06, 2009 9:08 pm

Macak u cizmama ::
Generalno ideja nije loša ali u ovoj fazi igre slabo primenljiva. Na tri polja od mene je tip koji može da u svakom tenutku pošalje 500 galskih vitezova a da ne trepne. Nije ni naročito jak iako ima 18 sela tako da to nije napad koji bi išao na crop 15 ili 9 a za izgraditi takvo selo potrebno je da bar dva jaka sela rade na tome. Nisam siguran da bi to uspeli da uradimo. Ako uspem ja ću većeras već pokrenuti izgradnju drugog sela ali i za normalno selo će biti povuci potegni. Našao sam parče mape sa dva crop15 i dva crop9 polja a da nema nikog u okolini (mislim baš nikog) ali mislim da ni čak kao ceo savez nemamo snage da ta polja obslužimo (sve što se gradi, gradi se od resa koje se donose). Za ilustraciju, za nadogradnju njive sa 8. na 9. lvl potrebno je oko 15000 resa. Da bi se to transportovalo potrebno je 20 galskih trgovaca što je ujedno i maksimum koliko neko može imati. Drugi problem je što bi tada ta vojska nekom bila blizu a nekom daleko tako da često nebi bila funkcionalna. Sa vojskom raspoređenom po selima nema tako koncentrisane snage ali uvek ima par komšija na razdaljini do sat vremena koji mogu da pošalju vojsku. I treći problem šta kada ni igrač čije je to selo ni neki od njegovih sitera nisu on-line. U toj kombinaciji bi se morala organizovati dežurstva. Sve u svemu nije loša ideja i možda bi se mogla realizovati na rs2 ali ovde ne vidim realnu šansu za uspešnu realizaciju. Sad



pa da...
skroz si u pravu...
medjutim, dezhurstva bi bila vec neshto shto nije fer ni prema kome...
ovo jeste borba, na neki nachin, ali je pre svega igra!
Nazad na vrh Ići dole
morffeus

morffeus


Broj poruka : 68
Datum upisa : 04.02.2009
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimePet Feb 06, 2009 9:42 pm

Mislim da si 1000 % u pravu. I ja mislim da je isto kasno za to,ali reko ajde da predlozim,bas zbog rs2. Za ovu akciju je potrebno da budemo bas,bas blizu! Najbolja varijanta da se ovo odradi je da se na rs2,kada dodjemo do pravljenja drugog ili treceg sela,dogovorimo da ih svi napravimo na odredjenom delu mape. Tako da ovo selo bude u centru. Naravno niko ne sme da se osloni samo na to selo,i na tu vojsku! Svako je mora praviti za sebe,ali bi ova vojska sluzila kasnije kada krenu napadi jakih igraca! Tako da bi bila samo defanzivna vojska i sluzila sa sacekuse. Automatski svi kasnije mozemo ta sela proglasiti kao glavna sela,tako da cemo imati veoma jako utvrdjenje saveza!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sumadijadogs.com
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 1:01 am

To jeste prava stvar koncentracija sela je po meni mnogo bitnije nego koncentracija vojske. Kad imaš komšije imaš sve. lol!
Nazad na vrh Ići dole
jurisicd

jurisicd


Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 70
Lokacija : Beograd

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 1:08 am

Evo mesec dana kako igram ovu igru i niko me jos nije napao. A zasto? Zato sto imam jake komsije!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 1:10 am

Ne izazivaj đavola, nisu baš toliko jake. jocolor
Nazad na vrh Ići dole
morffeus

morffeus


Broj poruka : 68
Datum upisa : 04.02.2009
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 1:35 am

Sacu da te napadnem!!!! Da se ne zalis kako niko nece da se igra sa tobom! geek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sumadijadogs.com
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 2:29 am

ja samo hocu da idem kuci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????   ZAJEDNICKA DEF VOJSKA????? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZAJEDNICKA DEF VOJSKA?????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Club :: Vaša 1° kategorija :: The Club-
Skoči na: