The Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE CLUB
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo???

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo??? Empty
PočaljiNaslov: na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo???   na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo??? Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 1:35 am

E ovako ali ne znam da li ste primetili ali sva prazna polja nisu istog karaktera po default-u dolina ima 6 polja za zito i po 4 polja za drvo/glinu/gvozdje ,e sad ima i onih koje imaju npr 5 polja za glinu ili drvo ili gvozdje a za jedno polje manje neki drugi resurs ...to bi bio drugi tip doline i ima treci tip doline koji je pretezno za pravljenje vojske i ima po jedno polje za drvo,glinu i gvozdje i sva ostala polja su zito...

gde izgraditi selo???
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo??? Empty
PočaljiNaslov: Re: na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo???   na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo??? Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 2:25 am

Postoji i polje 3339 isto pretežno za pravljenje vojske. Gde ćeš praviti selo pored opštih strateških parametara (recimo meni je bio cilj da se sklonim iz zone napada i dođem bliže većini saveznika) zavisi jako od toga koje ti je selo po redu i koji si narod. Obično gali uzimaju neko od polja sa više gline kao drugo selo pošto gali troše više gline, rimljani obično traže gvožđe a tevtonci drvo. Ja sam kao gal gađao 4536 polje pošto najmanje gvožđa trošim a najviše gline. Svako treba videti prema svojim potrebama. Što se tiče cropova 11115 i 3339 to su polja na kojima se obično štekuje vojska i nebi trebalo da se grade pre trećeg sela (najranije kao treće). Najčešće se pre njega pravi normalno selo u nepostrednoj blizini (1-2 polja) kako bi pomoglo izgradnju cropa. Bez te pomoći praktično je nemoguće izgraditi selo na tim poljima (jednostavno nema dovoljno drugih resa).
Toliko od mene.
Nazad na vrh Ići dole
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo??? Empty
PočaljiNaslov: Re: na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo???   na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo??? Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 7:25 pm

Lepo je reko...bash kako sam te je sawetowao u Nedelju uwece Smile Smile Smile
U prwom selu tj. gl. gradis normalno swe! Drugo selo nadji da je u blizni te napustene doline 11115 i u tom selu pretezno dizes lvl resursnim poljima...a trece selo gradis 11115 u kojem samo gradis vojsku...posle je swe lakse...tj. kad naprawis pozamasnu kolicinu vojnika...Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo??? Empty
PočaljiNaslov: Re: na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo???   na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
na kojoj napustenoj dolini izgraaditi selo???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Club :: Vaša 1° kategorija :: The Club-
Skoči na: