The Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE CLUB
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Saveti za pocetak

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Saveti za pocetak Empty
PočaljiNaslov: Saveti za pocetak   Saveti za pocetak Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 6:52 pm

Nekoliko saveta za pocetak:

1. Svaki igrac bi trebao izgradjivati sklonista na sto visi nivo, jer resurse sakrivene u sklonistu protivnicki igraci ne mogu da pljackaju.

2. U slucaju da ocekujete napad od strane protivnickog igraca ako imate vojske u selu posaljite je u pljacku u vreme kada protivnicka vojska dolazi u vase selo ILI KONTAKTIRAJTE OSTALE U SAVEZU DA BI PRISTUPILI U POMOC, tj poslali pojacanje (sto je mnogo bolje jer kad se odbranimo videce da se s nama ne treba zezati).

3. Ako vas neko od protivnika opljacka nemojte mu slati uvredljive poruke jer je zabranjeno a i mozda je iz nekog jakog saveza pa ne bi trebalo izazivati vraga. Evil or Very Mad

4. Ako ste odsutni dva ili više dana morate naći sitera! Preporuka je da pronadjete nekog iz saveza za sitera. Siteri cuvaju vas nalog dok vi niste tu (PRONACETE OPCIJU ZA SITERA U PROFILU IGRACA). Preporucujem jos da dok ste siteri (Dok cuvate nekom nalog) da sa njegovog naloga ne napadate nikoga, vec samo da ga branite i nadogradjujete resurse.

5. Ne oklevajte da se javite na forumu i date svoj doprinos za sto vise ideja.


Poslednji put izmenio Zooro dana Ned Jan 11, 2009 8:17 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Saveti za pocetak Empty
PočaljiNaslov: Pravila traviana   Saveti za pocetak Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 6:53 pm

Ovde mozete procitati pravila:

http://travian1.blogger.ba/arhiva/2008/04/24/1510276
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

Saveti za pocetak Empty
PočaljiNaslov: Re: Saveti za pocetak   Saveti za pocetak Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 4:11 pm

6. Preporucujem da vam vojska uvek bude u pokretu... kad niste kod kuce ili idete na spavanje, posaljite je negde u napad dok vi niste tu...naravno neki mizeran napad od kog ne ocekujete da pokupite mnogo samo da sacuvate vojsku od neprijatelja.

7.TROSITE RESURSE!!!!! Kad nemate resursa niko vas nece ni napadati,jer mu se ne isplati !!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Saveti za pocetak Empty
PočaljiNaslov: Re: Saveti za pocetak   Saveti za pocetak Icon_minitimePet Jan 16, 2009 12:55 am

Imam pitanje tice se uspesne odbrane. Kolko bi trebalo da imamo vojske da bi smo bili relativno sigurni (ja sam rimljanin). Npr. ja za sasd imam 8 legionara, kolko to vredi,.... i usustini zanima me odbrana.
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Saveti za pocetak Empty
PočaljiNaslov: Re: Saveti za pocetak   Saveti za pocetak Icon_minitimePet Jan 16, 2009 1:23 am

Arvag ::
Imam pitanje tice se uspesne odbrane. Kolko bi trebalo da imamo vojske da bi smo bili relativno sigurni (ja sam rimljanin). Npr. ja za sasd imam 8 legionara, kolko to vredi,.... i usustini zanima me odbrana.

Po mom misljenju za sada najbolja odbrana je da nadogradis skloniste na sto veci nivo, Ja imam jedno na 10-om a drugo na 5-om. U sklonistu su sakriveni resursi i prilikom napada oni su bezbedni i nemogu ti ih uzeti sem ako te ne napadaju tevtonci koji mogu uzeti jednu trecinu skrovista. npr. ako imas 1000 resursa sakrivenih oni uzmu 333 resursa, tako nesto. Ako redovno igras i trosis resurse sa sklonistem na 10 -om nivou nece ti moci ni tevtonci nista uzeti.
Uglavnom tih tvojih 8 legionara samo mogu da poginu u odbrani, a i trose ti hranu.
Ja sam imao nesto vojske dok mi dasa nije dosao sa 33 galska viteza i pobio ih ko mrave.
Vojska se pravi kada imas dovoljnu proizvodnju resursa po satu, ja cu uskoro da pocinjem sa izgradnjom manje vojske cisto da oprobam snagu, ali naravno sa nekim manjim, da se ne opecem.
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
Sponsored content





Saveti za pocetak Empty
PočaljiNaslov: Re: Saveti za pocetak   Saveti za pocetak Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Saveti za pocetak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Club :: Vaša 1° kategorija :: The Club-
Skoči na: