The Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE CLUB
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude

Ići dole 
+6
jurisicd
Macak u cizmama
dominguez
matzzz
brainbug
Zooro
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 9:22 pm

Malo sam citao poruke igraca Traviana, i poneki opisi igraca i njihove izjave o igri me stvarno dobro nasmeju.
Mada ne mogu da se mere sa ( recimo ODVALAMA ) mog kuma.
Posto je isto pocetnik ja mu preko Skype dajem savete sta da radi i kako, gde se sta nalazi, itd..
Evo jedne price:
X - Pa juce su meni iz nekog sela staraca, kao poslali vojsku da imam....to je trebalo celu noc da stigne i nakraju mi dosao jedan pacov...c c c c… Je..s pacova njih ce biti svakako. Pa sta ce mi on..imali gde macka da se nabavi
JA - Posaljes mu jos 200 zita i on ti posalje macku
X - Jbte ja sve podeli. Oce li ko meni dati sta...Mogo si ti kume poslati prikolicu zita i jednu kantu gline.
JA - Poslacu ti ja nesto resursa ali treba 3 sata dok ne stigne do tebe.
X - O …… pa jel ja treba da sedim jos 3 sata ovde...ostavice me zena....kako se ti boris sa tim seljacima i sa tvojom zenom
X - Stala je vojni objekat?...pa sta je onda moj deda nedjo.....odmetnik?
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePet Jan 16, 2009 3:36 am

hehehe ubaci ga u klan ako vec nisi da se bar slatko nasmejemo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePet Jan 16, 2009 9:56 am

Vec jesam. Medju prvih 13 je, ha ha ha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePet Jan 16, 2009 3:52 pm

he he...
i ja imam obichaj tako da lupam svashta... pogotovo kad me opljachkaju kao sad...
odnesoshe mi gline, sve u 16...
ne verujem!!!

uopshte mi nije jasno zashto im je moje selo toliko zanimljivo....
strashno...
ali, nema veze...
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 4:01 pm

@ matz
trosi sirovine i gradi sklonista pa kad te bude napao sledeci put i ne odnese nista vise te nece ni napadati Wink
Nazad na vrh Ići dole
dominguez

dominguez


Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 19, 2009 1:52 am

hehehehe lol! ovo je ludilo affraid
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 1:08 am

Danas sam se malo nasalio sa Zverkom. Poslao sam joj poruku dok je bila na poslu da su je napali neprijatelji sa katapultima i ovnovima i da su joj srusili pola sela i smanjili stanovnistvo na 60 stanovnika. Ha ha ha ha h aha ha ha hahahahahahaha ah ah aha ha ha ha ah ah ah.
U sledecem telefonskom razgovoru sam rekao da sam se salio, jer nisam hteo da napravim incident, posto znam da bi Zverko zvao i policiju i vatrogasce da prijavi zlocin.
Sve se ovo lepo zavrsilo i Zverko nije ljuta na mene. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:12 am

joooj, ljudi, znam da cete da mi se smejete, zato i pishem ovde....
ha ha ha...

jel hoce neko chas da me napadne da mi pobije ovu gladnu vojsku, pojedoshe mi zhito, 'ocu da poludim!!!!

to da bude, onako, drugarski savezni napad Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:18 am

Posalji ih negde u neku napustenu oazu da ih izedu vukovi i medjedi. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:25 am

joooj...
kakva sam nesreca ja...

e, jel to stvarno mozhe????


aaaa ha ha ha haha:))))
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:26 am

pa moze. posalji pa ces videti, mada i to ti je bacanje resursa
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:42 am

matzzz ::
joooj, ljudi, znam da cete da mi se smejete, zato i pishem ovde....
ha ha ha...

jel hoce neko chas da me napadne da mi pobije ovu gladnu vojsku, pojedoshe mi zhito, 'ocu da poludim!!!!

to da bude, onako, drugarski savezni napad Smile
Pa ako nije onaj pacov kog si dobila na početku, onda možeš da ih pošalješ negde. Moj bi izbor bio na nekog slabijeg igrača, koji nije ni u jednom savezu, pa ako ti ne pobije vojsku a možda ti bar vojska donese poklone (rese) nazad. santa
U svakom slučaju dobijaš, bez obzira na ishod bitke. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:47 am

Dobro kaze covek. Moj kum ima problema s pacovima. On je od onog cike na pocetku dobio vise od jednog pacova pa mu pojedose sve. On sve resurse dade covek na deratizaciju Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 1:11 am

Zooro ::
Dobro kaze covek. Moj kum ima problema s pacovima. On je od onog cike na pocetku dobio vise od jednog pacova pa mu pojedose sve. On sve resurse dade covek na deratizaciju Smile
Zezaš ili stvarno? Question Koliko je pacova dobio ako je stvarno? Question
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 1:13 am

Ma zezam. Mada kod njega je sve moguce. Moguce i da su se nakotili kad stalno kuka da nema resa. clown
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 5:20 am

poslala sam ih u pljachku Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 9:04 am

Zooro ::
Ma zezam. Mada kod njega je sve moguce. Moguce i da su se nakotili kad stalno kuka da nema resa. clown
Pa pacovi su to, zlo božije, kote se gore od zečeva Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimePon Jan 26, 2009 7:49 pm

matzzz ::
poslala sam ih u pljachku Smile))
Kako si prošla u pljački? Question Promakao mi je izveštaj. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 1:33 am

kome se sve NE dopada himna ovog nasheg nam saveza??????

ja dizhem dva prsta.
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 1:46 am

ja sam sad cuo pesmu i mogu vam reci da mi se dopada Embarassed matzzz nemoj da me gadjas nekim tupim predmetima u glavu Basketball Basketball Basketball svidja mi se ritam,i ono..prava klubska pesmica Very Happy ako ti ili neko drugi ima neki drugi predlog nek okachi ovde (da mu se malo smejemo Twisted Evil bounce Twisted Evil )
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 2:14 am

bez uvrede :

ovo mi je pravi nemachki techno pokushaj...
valjda su ukusi razlichiti, pa je normalno...

koshta slusha od muzike????
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 2:43 am

ja slusam sve sto je u frekvencijskom domenu mojih usiju! dakle od izvora dva putica pa do npr ove nase himne Very Happy na sve mogu da se naviknem...jedino mi je van ranga onaj hard metal i sta ti ja znam ono sektasko krecenje u crno sa nekim bodljikavim ogrlicama ko sto ima moje kuce...ne vidim poentu te muzike a jos vise mi nisu jasni ljudi sto se tako oblace i sminkaju jer je to stvarno ruzno po mom misljenju i mislim da bi mnogo lepse izgledali da se pojave normalni bez te crnine.
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 3:46 am

matzzz ::
kome se sve NE dopada himna ovog nasheg nam saveza??????

ja dizhem dva prsta.

Ljudi ja sam nešta propustio, ali gde ste našli himnu našeg saveza. Question
Tražio sam ali očigledno ne na pravom mestu. Crying or Very sad
A voleo bih da je čujem pre nego da dam sud. Smile , Mislim voleo bih da čujem, makar i bez komentara Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zooro
Admin
Zooro


Broj poruka : 78
Datum upisa : 05.01.2009
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 9:58 am

Ha ha ha h ah ahhahahahahahaha. Pa nisam bas razmisljao o himni, ha ha ha ha h ah ah ah a.
Ali mogli bi da trazimo himnu i grb saveza! Otvaram novu temu za predloge o himni i grbu naseg saveza.

Ovaj video sam slucajno nasao juce i stavio sam da pogledate. Znaci i ja ga prvi put cuo juce. Very Happy Smile Surprised Cool
Nazad na vrh Ići dole
https://zoorotc.serbianforum.info
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 3:04 pm

himna ti je na stranici opisa alijanse,naci kad odes na nasu alijansu ispod one tvrdjave i tamo nekih chudnih pravila Laughing imas link za youtube...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Club :: Vaša 1° kategorija :: The Club-
Skoči na: