The Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE CLUB
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude

Ići dole 
+6
jurisicd
Macak u cizmama
dominguez
matzzz
brainbug
Zooro
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
jurisicd

jurisicd


Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 70
Lokacija : Beograd

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 4:04 pm

Sve cestitke za himnu! Strava je!
Nazad na vrh Ići dole
Zverko

Zverko


Broj poruka : 23
Datum upisa : 09.01.2009
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 4:37 pm

I meni se svidja bas je slatka,a i vazno je da vecini dopala!!!!!!!!!!! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 8:34 pm

brainbug ::
himna ti je na stranici opisa alijanse,naci kad odes na nasu alijansu ispod one tvrdjave i tamo nekih chudnih pravila Laughing imas link za youtube...

Hvala brainbug. Uspeo sam da čujem himnu. Nije da mi se nešta sviđa a nije baš ni da mi je ružna. Neutral
U svakom slučaju je prikladna tako da moj glas ipak ide za. cheers
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 9:18 pm

kuckamo se brainbug i ja sinoc neshto, i ja njega pochnem da ubedjujem kako je onaj iggy brainiac (pu pu daleko bilo), macku u chizmama rasturio selo...
kazhe on meni da nije, i ja i dalje njega ubedjujem da jeste, josh pochnem da se nerviram!!!!
i kazhem mu da ide da proveri!!!
kazhem, sad sam videla, pogledaj!!!

medjutim, odem ja ponovo da proverim,chisto da vidim da nisam luda, odakle znam...
i vidim lepo pishe mechkovac, nije machak u chizmama.... bruka!

ja sam bila prvo prochitala mAchkovac, i to me odmah asociralo na machka... kakav sam mento...

nadam se da na ovom forumu nece biti najvishe mojih odvala....

jocolor jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 9:39 pm

cat Zar si mislila da je jednom mačku tako lako doći glave Question Question Question
Da je i ozbiljno udario ja ipak imam 9 života. cat cat cat cat cat cat cat cat cat
Već bi iznikao na drugom mestu flower
Šalu na stranu situacija je više nego ozbiljna. Praktično u toj zoni živ je onaj kome iggi dozvoli da preživi ili mu nije interesantan u datom momentu. U svakom slučaju i preživeli su samo trenutno živi. Šta da se radi?
Igramo se dalje pa ko koliko izdrži. Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 10:06 pm

mislim da treba da regrutujemo neku zheshcu vojsku, pa bash nas briga shto jedu zhito...

ja ove moje mamlaze, to malo shto ih imam, poslala na godishnji odmor kod oktaviana...
sad su poshli kuci, malo da pljachkaju.
mora da se zhivi od necheg'...

bounce bounce cheers bounce cheers bounce
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 10:16 pm

meni je glupavo napravljena igrica..ne vidim poentu da neko ko ima 16 sela i igra ovo godinu dana moze da napadne pocetnika! O.o
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 10:52 pm

Pa nemože prvih petnajst dana a posle kom obojci a kom opanci Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 5:52 am

ajmo sad svi da idemo u diznilend.
Nazad na vrh Ići dole
Zverko

Zverko


Broj poruka : 23
Datum upisa : 09.01.2009
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 9:04 pm

Kako se zove Branko Kockica kada ode da spava?

- Lego Kockica. Wink




I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
cceca

cceca


Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 42
Lokacija : Gothenburg, Sweden

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 9:41 pm

kako cnn javlja u usa ne postoji vise bela kuca
sada je to crna baraka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 5:29 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa NAPAO SAM SAM SEBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Sad
Kakaw sam debil...Imao najjacu wojsku u dolini kao pojacanje...a ostalu vojsku sam drzao u gl.selu da bih pljackao...I konjina napadnem dolinu umesto lika iznad doline....i ostao sam bez najace wojske Sad jeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 6:22 am

Izvini nisam te baš ispratio. Kada je bio napad? Ja nevidim takav napad u izveštajima. Koje salo si na kraju napao (dolinu). Kojom vojskom koliku vojsku si napao? Jel bilo preživelih? Kolika je šteta? Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 10:42 am

lol! Ma bre gde mozes da widis kad nije na owom serveru na speedu,ovde imam saku jada od wojske Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Macak u cizmama

Macak u cizmama


Broj poruka : 75
Datum upisa : 23.01.2009

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:59 pm

Ok, ja se već zabrinuo, ali boli gde god da je Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 2:00 pm

A jbg... Very Happy Wec sam je nadoknadio...ali nije to to...jbg....
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 2:21 pm

svaka cast daki ovog puta si nadmasio samog sebe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
morffeus

morffeus


Broj poruka : 68
Datum upisa : 04.02.2009
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 4:40 pm

Pazi ti samo da ne napadnes nekog od nasih!! A to sto se svadjas sam sa sobom.....hm....to i nije strasno!! geek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sumadijadogs.com
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 5:57 pm

Brate ja sam znao da ce neki shit da se desi cim si ti sinoc castio Smile Smile Smile
Ne brini swa wojska mi je trenutno zarobljena... Smile
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 6:57 pm

ma ne kaki molim te poslednje pare iz dzepa ste mi izvadili kako vas nije zao ali aj da ste popili to sto sam castio nego niste ni probali!!! GAY-ovi jedni
Nazad na vrh Ići dole
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 7:09 pm

hahahahahahahahahahahah Brate pa kad je rizicno...Niko nije nawiko da castis...ko zna sta si ti sipo u ono wopi...wideh konobara nosi mishomor...pa sto je sigurno,sigurno je geek
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 7:40 pm

jel voli mene neko ovde?
ili vas sve nerviram???
Smile))
za milancheta ovo ne vazhi Smile
ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
brainbug

brainbug


Broj poruka : 81
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 38
Lokacija : selendra

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 8:01 pm

Dalile ::
hahahahahahahahahahahah Brate pa kad je rizicno...Niko nije nawiko da castis...ko zna sta si ti sipo u ono wopi...wideh konobara nosi mishomor...pa sto je sigurno,sigurno je geek

ma jedi kurac stekaro jedna ti ces da mi kazes nesto!!! Pokri se usima i marsh u kucicu!Lakse je coveku da opljacka banku nego iz tebe da izvuce neki dinar!!!


@matz steta sto se za mene to ne vazi sad bi ti rekao koliko te volim ovako nista Very Happy


Poslednji izmenio brainbug dana Ned Feb 08, 2009 8:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
matzzz

matzzz


Broj poruka : 72
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 37
Lokacija : KV

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 8:10 pm

pa dobro, reci mi koliko me volish!

ja tebi svako veche pozhelim najlepshe laku noc, a ti meni takve bljuvotine!

napljuva me ovde, sad ce svi da me mrze kao Hitlera!

stoko...
ali nema veze, znzash da ja tebe volim najvishe na svetu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dalile




Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.02.2009
Godina : 36
Lokacija : 15 minuta od bagowanog :)

TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 8:19 pm

Hahahahhahahaha kako cu te karaaaaammmmmmm!!! Twisted Evil
Konju jedan wuces za pogresno.... Smile Smile Smile U drugom dzepu su pare... Smile Nego tebi lepo uwatio si se za poweci "stos" mislio si da su pare...pa wuci,wuci,wuci ko manijak geek
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude   TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TRAVIAN.... koliko smesan moze da bude
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Club :: Vaša 1° kategorija :: The Club-
Skoči na: